info
Valige sobiv baasmudel ja täiendage seda vastavalt oma soovile. Maja valmib tehases, paigaldus toimub paari päevaga teie soovitud kohas ning maja ühendatakse olemasolevate kommunikatsioonidega. Maja võite tellida nii “võtmed kätte” kui ka ilma siseviimistluseta variandinda.
Moodulmaja saab vajadusel hõlpsasti laiendada ja ümber kujundada. Võite lisada uusi majaosi ja valida paljude detailide hulgast, mis omavahel kokku sobivad. Seal, kust praegu avaneb avar merevaade, võib juba mõne nädala pärast asuda näiteks uus saun või elutuba. Pange oma fantaasia proovile. Muid piiranguid ei ole.


Maja paigaldus võtmed kätte põhimõttel või viimistlemata, aga väljast valmis ja soojustatud karp – vastavalt kliendi soovileVUNDAMENDID
Nii suvila kui elumaja puhul on majade vundamendiks standardlahendusene kruvivaiasüsteem. Maja saab paigaldada ka raudbetoonist postvundamendile ning lint- ja plaatvundamendile.
 
KANDVAD OSAD
Hoone põhikonstruktsiooniks on massiivsed liimpuittalad alus-ja ülavöödeks ning seinte karkassiks kalibreeritud ja tugevsorteeritud puitelemendid.
Kõik liited teostatakse mitte näha jäävate liidestega, mis on vett, tuult ja auru pidavad. 
Seinad soojustatakse suvemaja puhul 150 mm vahtpolüstüreenist soojustusplaatidega ja aastaringselt kasutatava elamu puhul alates 200 mm Steico Flex naturaalsete soojustusplaatidega või puitkiud puistevillaga. 
Kõik väliskeskonna mõjus asuvad puitosad on töödeldud. Välispinna saab viimistleda meelepärase materjaliga, standardlahendusena on lai puitlaudvooder aga arhitekti visoonis on näha haavapuust laastu või puitsindlit. 
Siseviimistlus vastavalt Tellija soovidele, standardlahenduses peitsitud vineer meelepärases toonis.
Hoone kuulub tulepüsivusklassi TP3.
 
PÕRANDAD
Põrandad on lahendatud tüüpiliselt alt tuulduvana, kandvateks elementideks on puit-metall talade süsteem, mis võimaldab hõlpsalt liikuda põranda sees kõikide kommunikatsioonidega. Põranda katteks on lakitud/õlitatud parkett, märgades ruumides põrandaplaadid. Soojustuseks on tselluvilla puiste, suvila puhul paksusega 250mm ja elamul alates 350mm.
 
KATUS
Katuse kandvateks elementideks on puit-metall talade süsteem, mis võimaldab hõlpsalt liikuda katuse sees kõikide kommunikatsioonidega. Soojustuseks on tselluvilla puiste, suvila puhul paksusega 250mm ja elamul alates 350mm. Katusekatteks on EPDM rullmaterjal. Paigaldatud on veerennid ja torud.
 
AVATÄITED
Aknad on kolmekordsed pakettaknad, mille siemine ja välimine klaas on lamineeritud, et vastata kõige kõrgematele ohutuse nõuetele EN2600. Maani ulatuvaid avatäiteid on võimalik lisatasu eest valida ka klaaslükandseinana.
 
ELEKTER
Kogu hoone standardlahenduses on tehtud elektri kaabeldus ning pistikupesade ja lülitite sari on standardis Berker S1. Hoonele paigaldatakse elektrikilp, kuhu saab ühendada elektritrassi. Valgusteid standardlahenduses ei sisaldu.