Meedia


5.03.2017 EasyHouse osaleb ehitusmessil Eesti Ehitab 2017

5 – 8. aprillil toimub Tallinnas Eesti näituste messikeskuses Eesti suurim ehitusmess Eesti Ehitab 2017, kus ligi 300 ehitamisega või ehitusmaterjalidega seotud ettevõtet tutvustavad ehitusala asjatundjatele ja – huvilistele kaasaegseimaid ehitusmaterjale – ja trende.

EasyHouse leiate messiala pinnalt V-30. Ettevõte on väljas mobiilse moodulmajaga Cube, mis ehitatakse tehases, paigaldatakse kliendi pinnal kiirelt ning on hiljem vajadusel ümberpaigutatav.

Mess on  avatud:
 
Kolmapäeval, 5. aprillil kell 11.00 – 18.00
Neljapäeval, 6. aprillil kell 10.00 – 18.00
Reedel, 7. aprillil kell 10.00 – 18.00
Laupäeval, 8. aprillil kell 10.00 – 17.00
 
Külastajatele on parkla avatud Tallinna Lauluväljaku territooriumil, lisainformatsioon http://www.fair.ee/eestiehitab/14.01.2017 EasyHome uuendas tootevalikut

Pikaaegse ajalooga ettevõte EasyHome alustas aastat tootevaliku uuendamisega. Eesmärgiks veelgi kvaliteetsem tootmisprotsess ja meeldivad elamiskogemus.

2016. aasta sügisel avatud tootmishoone võimaldas ettevõttel teha muudatusi ka tootmisprotsessis, mille tulemused jaanuari keskel paberile jõudsid. Nüüdsest on ettevõtte tootevalikusse kuuluvad moodulmajad veelgi kvaliteetsemad ja vastupidavamad. Eelkõige oli uuenduste eesmärk seinade ja lagede soojapidavuse suurendamine, töö käigus tehti peenhäälestust ka projektides üldisemalt, mille tulemuseks ka muutunud tootevalik.
1.10.2016 EasyHome avas uue tootmishoone Läänemaal

Mägari külas asub alates oktoobris uus EasyHouse toomishoone. Ettevõtte toodanguks on skandinaavialiku joonega moodulmajad, mille sihtturgudeks lisaks Eestile ka lähiriigid.

EasyHouse tootevalikusse kuuluvad paindlike lahendustega moodulmajad, mille märksõnadeks kvaliteet ja mugavus. Nimelt valmivad kõik majad vastavalt kliendi soovidele ja valikutele nüüd uues Läänemaa tehases, tarnitakse seejärel kliendi krundile ja paigaldatakse paari päevaga. Nii väheneb kliendi jaoks ebameeldiv ehitusprotess ning algusest peale on täpne ülevaade sellest, milline moodulmaja lõpuks valmib.
Ettevõtte toodang on mitmekülgne, sisaldades nii väiksemaid aiakuure kui ka aastaringseks elamiseks sobivaid maju. Kõigi tooted toodetakse värskelt ehitatud tehase. Tootevalikusse kuuluvad terassid, kuurid, lehtlad ja moodulmajad, mille arhitektuurilisi lahendeid on lõpmatu. Elu lihtsustamiseks on tootja poolt tehtud eelvalik levinuimate stiilidega, mis võtavad arvesse inimeste erinevad valikud.
Toodetest saab ülevaate kodulehele www.easyhome.ee või ettevõtte esindajatega kontakteerudes info@easyhome.ee